يکشنبه, 6 مهر 1399
  • ساعت : ۱۰:۵۹:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ 
  • کد خبر : ۷۹۸۷۷
    /  4
برگزاری آزمون های علوم پایه پزشكی ، پیش كارورزی و آزمون جامع داروسازی و علوم پایه دندانپزشكی
همزمان با سراسر كشور آزمون های علوم پایه پزشكی ، پیش كارورزی و آزمون جامع داروسازی و علوم پایه دندانپزشكی برگزار شد.

صبح روز جمعه ، ۲۱ شهریور ماه . ازمون علوم پایه دندانپزشكی و آزمون جامع ۱۸۰ واحدی داروسازی در محل دانشکده پزشکی با در نظر گرفتن ملاحضات بهداشتی ، رعایت فاصله گذاری ، غربالگری دانشجویان و با حضور مسئولین دانشگاه  برگزار شد .

دکتر شهروز  یزدانی در حاشیه برگزاری ازمون علوم پایه پزشکی عنوان کرد:  مدت هاست که معاونت اموزشی دانشگاه در حال برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه بهتر آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه می باشد و هم اکنون این ازمون ها پس از تعویق به دلیل بیماری کرونا با برنامه ریزی های متعدد و با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است. 
معاون اموزشی دانشگاه عنوان کرد دانشجویان در بدو ورود فرم های خوداظهاری بیماری کرونا را تکمیل میکنند و توسط کارشناسان بهداشتی تب سنجی و غربالگری می شوند و در صورت داشتن علائم محل ازمون آنان از سایر دانشجویان جدا میشود . طبق این غربالگری فقط یکی از دانشجویان مشکوک به کرونا در محل سالن اناتومی دانشکده پزشکی به صورت جدا و با رعایت پروتکل ها آزمون میدهد . 

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد طبق هماهنگی های به عمل آمده با واحد فوریت های پزشکی دانشگاه یک واحد آمبولانس نیز در محل مستقر می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکلی نیرو های امداد  سریعا بر بالین دانشجویان حاضر میشوند . 

 

دکتر یزدانی در خصوص زمان برگزاری ازمون ها گفت روز پنجشنبه بیست شهریور صبح آزمون پیش کارورزی پزشکی برگزار شد و عصر آزمون علوم پایه پزشکی می باشد و صبح روز جمعه بیست و یک شهریور ازمون علوم پایه دندانپزشکی و آزمون جامع ۱۸۰ واحدی داروسازی خواهد بود . 
وی درپایان عنوان کرد برای تمام دانشجویان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و امیدوارم با نتیجه بسیار خوب این آزمون ها را به اتمام برسانند و وارد مراحل بعدی آموزش شوند .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0