اخبارو اطلاعیه ها


نشست دوره ای هیات رئیسه در دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز در روز یکشنبه مورخ 2تیرماه 1398 برگزار شد. در این بازدید مسوولین، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده پیزاشکی، حضور فعال و تعامل دو طرفه با اعضای هیات رئیسه دانشگاه داشتند.
🔹 در این جلسه پس از استماع گزارش عملکرد آموزشی، پژوهشی اداری و مالی که توسط ریاست دانشکده پیراپزشکی آقای دکتر حیدری ارائه شد؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و اعضای هیات رئیسه نکات مهم و کلیدی را مطرح و به بحث و تبادل نظر گذاشتند.
🔹 در این جلسه آقای دکتر کریم به اهمیت کوریکولوم و ایده پردازی و خلاقیت در محتوای آن، به میزان 20 درصد اشاره نموده و اهمیت استفاده از این ظرفیت برای آموزش های بومی و غیر متمرکز و ارتباط با تکنولوژی، فناوری و صنعت امروزی تاکید نمودند.
🔹 آقای دکتر کریم اشاره داشتند که برنامه و طرح درس هر استادی اگر خوب و بدرستی غنی شده باشد، موجب ایجاد مخزن مناسب آموزش و پژوهشی برای دانشجو خواهد شد. لذا هنر معلمی یک مدرس در این حیطه خود را به خوبی به نمایش خواهد گذاشت.
🔹 همچنین در این جلسه آقای دکتر کریم اشاره نمودند که استفاده از سیستم ارزشیابی مناسب و صحیح اساتید، مولفه بسیار مهمی است که باید براساس فرهنگ سازمانی هر دانشگاهی به درستی مطالعه و توسط دانشکده ها و مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه اجرا شود.
🔹 ایشان در این جلسه به لزوم برگزاری کارگاههای نوین تدریس با رویکرد آینده نگر، همکاری اعضای هیات علمی در تدوین فرایند های برتر کشوری و ترویج اخلاق عمومی (General Ethics) و اخلاق حرفه ای (Professional Ethics) اشاره نموده ند.
🔹 پایان این نشست تفاهم نامه ای تنظیم گردید تا خط مشی روشنی برای ادامه کار در سالهای آتی فراهم شود.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
پنجشنبه 27 تير 1398   09:37:36