اخبارو اطلاعیه ها
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز - صبح امروز مراسم گرامیداشت مقام استاد و تجلیل از اساتید دانشگاه علوم پزشکی البرز با حضور دکتر حسین کریم رییس دانشگاه ، دکتر محمد حسن ناصری ، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله و رئیس مرکز قلب جماران ،  اعضای هیات رئیسه و هیات علمی دانشگاه در محل سالن اجتماعات دانشکده پزشکی در پردیس دانشگاه برگزار شد. 
گفتنی است این مراسم به همت معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.


دکتر حسین کریم  صبح امروز در مراسم گرامیداشت مقام شامخ استاد در حضور جمعی از اساتید دانشگاه ضمن قدردانی از تلاش و مجاهدت اعضای هیات علمی دانشگاه اظهار داشت : این مراسم با هدف گرامیداشت جایگاه و مقام استاد برگزار شد که لازم است  از حضور اساتید توانمند و سختکوش دانشگاه تجلیل کنم. 

وی در ادامه ضمن اشاره به حضور دکتر محمد حسن ناصری ، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی البرز از زحمات و تلاش ایشان به ویژه در جهت تحفیظ و تخصیص زمین پردیس دانشگاه قدردانی کرد.

دکتر کریم ضمن تاکید بر رسالت مهم و انکار ناپذیر اساتید در جامعه گفت: اساتید مسئولیت سنگینی در جامعه دارند چرا  که دانشجویان  نسبت به اساتید خود الگو پذیری و نقش پذیری دارند.

وی با اشاره به اینکه اساتید می تواند در رفتار و گفتار دانشجویان تاثیر بگذارند افزود: دانشجویان فرزندان دانشگاه هستند و اساتید والدین آنان که وظیفه ی سنگینی در پرورش و آینده ی فرزندان این آب و خاک خواهند داشت.

رئیس دانشگاه ضمن تاکید بر تبحر و توانمندی اساتید خاطر نشان کرد: اساتید در مواد آموزشی و روش های تدریس باید مهارت و تجربه ی بالایی داشته باشند.

وی با اشاره به نقش پررنگ اساتید در تصمیم گیری های دانشگاه تصریح کرد: اعضای هیات علمی به عنوان یکی از ارکان اصلی دانشگاه  باید در هدایت ، رهبری ، اجرا و تصمیم سازی در دانشگاه فعال و پررنگ باشند.

دکتر کریم با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی البرز در مسیر تکامل و پیشرفت قرار دارد اذعان کرد: گسترش آموزش در بخش ها  توسعه دانشکده ها و فضای آموزشی و رشته های تخصصی و فوق تخصصی  صورت بگیرد.

رئیس دانشگاه بر تحول گرایی ، نوآوری و خلاقیت در اساتید تاکید کرد و اظهار داشت : اساتید ضمن هدایت دانشجویان به انجام پژوهش های فناورانه  به سمت ارتباط دانشگاه با صنعت ، کارآفرینی و تحقیق پیرامون نیاز های جامعه  گام بردارند.

در پایان از اساتید برتر در حوزه های مختلف علمی تجلیل شد. 
عكس هاي مرتبط :


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
پنجشنبه 27 تير 1398   09:32:12