اخبارو اطلاعیه ها
به گزارش وب دا - عصر امروز مراسم فارغ التحصیلی اولین دوره دانش آموختگان رشته ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز با حضور سرپرست دانشگاه  و مسئولین ,اساتید و والدین دانش آموختگان در محل دانشکده پزشکی برگزار شد.
دکتر حسین کریم سرپرست دانشگاه در مراسم فارغ التحصیلی اولین دانش آموختگان رشته ی پزشکی دانشگاه ضمن تبریک و خیر مقدم به دانش آموختگان و خانواده های ایشان اظهار داشت :شما عزیزان که تا دیروز به عنوان دانشجو در کسب علم قدم برمیداشتید امروز به عنوان همکاران  پرتلاش ما در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی البرز هستید .
وی ضمن خیر مقدم و تبریک به خانواده های اولین دوره فارغ التحصیلان دانش آموختگان رشته ی پزشکی  از تلاش ها و زحمات بی شائبه ی آنان در پروراندن فرزندانی که توانستند با پشتکار و سخت کوشی فرد مفید و تاثیر گذاری برای کشور خود باشند تقدیر کرد و همچنین اساتید و مربیان دانشگاه را   والدین دوم این عزیزان دانست و ضمن قدردانی از تلاش آنان این مهم را تبریک گفت.
وی به  فارغ التحصیلان دانش آموختگان رشته پزشکی خدا قوت گفت که با همه ی دشواریها توانستند دوران طولانی تحصیلی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.
دکتر کریم ضمن ابراز خوشحالی از حضور در مراسم فارغ التحصیلی اولین دوره ی دانش آموختگان رشته ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز اظهار داشت:فصل جدیدی در زندگی شما عزیزان رقم خورده است و از امروز به بعد شما از هرآنچه آموخته اید قرار است در خدمت به جامعه به کار بگیرید.
سرپرست دانشگاه با اشاره به اینکه پزشک شدن مهم نیست بلکه پزشک موفق و درخشان بودن اهمیت دارد توصیه کرد رکن اصلی برای کسب این مهم توکل به خدا و یاری جستن از خداست که یک پزشک حاذق و خوب هرگز  یاد خدا را فراموش نمی کند.
دکتر کریم با اشاره به اینکه کسب علم برای یک پزشک هرگز تمام نمی شود تصریح کرد : به طور حتم روزی که مطالعه و کسب علم را کنار بگذارید راه پزشک موفق بودن را بر خود بسته اید چرا که پزشک حاذق و خوب همواره باید بیاموزد و تجربه کند تا بتواند بهترین خدمت را به مردم  ارائه کند.
وی داشتن اعتماد به نفس صحیح را یکی دیگر از موارد پزشک موفق شدن دانست و گفت : می بایست خودتان را باور داشته باشید تا راه موفقیت برای شما هرگز تمام نشود.
دکتر کریم بر اخلاق پزشکی تاکید کرد و تصریح کرد:اصل پزشکی اخلاق است و اگر اخلاق حرفه ای و پزشکی رعایت نشود ضربه ی سنگینی به خودتون ,جامعه پزشکی و از مهم تر به باورهای مردم وارد می شود.
وی ادامه داد : پزشکی فراتر از خیلی از حرفه های دیگر در جامعه قلمداد می شود و این ایجاب می کند  پزشکان نسبت به رفتار ,گفتار و عملکرد خود باحساسیت بیشتری نگاه کنند چرا که باعث اعتبار برای خود و جامعه پزشکی می شود.
دکتر کریم در ادامه به کارگروهی تاکید تاکید کرد و اظهار داشت:پزشکان می بایست به انجام کار تیمی اعتقاد داشته باشند و دیدگاه جامعه نگر را در خود تقویت کنند.
مراسم اولین دوره ی فارغ التحصیلی رشته ی پزشکی دانشگاه با  30 نفر دانش آموخته ی این رشته برگزار شد.
گفتنی است در این مراسم دانش آموختگان  با قرائت سوگند نامه ی پزشکی فعالیت پزشکی و خدمت رسانی به مردم شریف را به طور رسمی آغاز کردند.
عكس هاي مرتبط :


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
پنجشنبه 2 خرداد 1398   00:42:44