اخبارو اطلاعیه ها
1398/1/25 يكشنبه
بخشی از سخنان معاون آموزشی دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه
توسعه آموزش مداوم و جامعه نگر و بازنگری در توزیع فضاهای اموزشی دانشگاه انجام می شود / هیات ممیزی جهت ارتقای اعضای هیات علمی در دانشگاه ایجاد میشود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز. صبح امروز دکتر رامین تاجبخش معاون اموزشی دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه ی معاون اموزشی ضمن تقدیر از فعالیت های دکتر مهدی طیبی اراسته در دوران تصدی معاونت اموزشی اظهار داشت:توسعه کمی و کیفی در حیطه های مختلف اموزشی را دنبال خواهیم کرد و بازنگری توزیع فضاهای آموزشی در مراکز درمانی و دانشکده ها یکی از اولویت ها در این حوزه خواهد بود.
وی با اشاره به بازنگری در فرایند هیات جذب دانشگاه از راه اندازی هیات ممیزی دانشگاه برای ارتقای مرتبه ی هیات علمی در دانشگاه خبر داد.
دکتر تاجبخش در ادامه ضمن اشاره به ایجاد شورای دانشگاه اظهار داشت:شورای دانشگاه از افراد متخصص ,اعضای هیات علمی با سابقه و فرهیخته بر اساس چارت سازمانی تشکیل خواهد شد
.

معاون آموزشی دانشگاه بر توسعه واحد بین الملل دانشگاه و ارتباط با بزرگترین و معتبرترین مراکز علمی در دنیا تاکید کرد و افزود:چارچوب مدیریتی بر اساس آیین نامه های مدیریتی وزارت بهداشت بازنگری و اصلاح خواهد شد
.

وی با بیان اینکه توسعه مجازی سازی دانشکده پرستاری با حداقل ترین هزینه ادامه خواهد داشت تصریح کرد:آموزش مداوم به ویژه آموزش بر اساس نیاز جامعه توسعه خواهد یافت
.
دکتر تاجبخش با اشاره به اهمیت توسعه و بازنگری در فضاهای اموزشی در مراکز درمانی و اموزشی دانشگاه بر توسعه و اعتلای بیشتر دانشگاه در امر پژوهش و
طرح های تحقیقاتی تاکید کرد
.
وی ادامه داد:کتابخانه های دانشگاه می بایست تقویت شوند و رغبت بیشتری در اساتید و دانشجویان در استفاده از کتابخانه به ویژه در اوقات فراغت ایجاد شود.
معاون آموزشی دانشگاه در پایان از اعضای محترم هیات علمی خواست که برای پیشبرد اهداف دانشگاه در جهت اعتلای آموزش مشارکت بیشتری داشته باشند و با نقطه نظرات ,پیشنهادات و انتقادات خود  آموزش دانشگاه را در مسیر رشد و بالندگی قرار دهند.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد با همیاری و کمک اساتید ,کارکنان حوزه ی آموزش و دانشجویان  دستاورد های درخشانی در حوزه ی آموزش برای دانشگاه رقم بخورد.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
پنجشنبه 2 خرداد 1398   00:09:36