اخبارو اطلاعیه ها

به گزارش روابط عمومی – دانشگاه علوم پزشکی البرز – صبح امروز نشست تکریم و معارفه ی معاون آموزشی دانشگاه با حضور ریاست و اعضای هیات رئیسه دانشگاه ، اعضای هیات علمی ، مسئولین و کارکنان حوزه ی آموزشی در محل سالن ابن سینا برگزار شد.

در این مراسم دکتر حسین کریم سرپرست دانشگاه از فعالیت ها و تلاش های دکتر مهدی طیبی آراسته در دوران تصدی معاونت آموزشی دانشگاه تقدیر کرد و دکتر رامین تاجبخش به عنواهن معاون آموزشی دانشگاه معرفی شد.

بر اساس این گزارش دکتر حسین کریم سرپرست دانشگاه با اشاره به اینکه در مجموعه دانشگاه مراسم تودیع وجود ندارد و به جهت تکریم و تقدیر این مراسم برگزار شده است تصریح : این مراسم با هدف تکریم و قدردانی از تلاش ها و فعالیت های دکتر طیبی آراسته برپا شده است چرا که ایشان به عنوان عضو خانواده ی بزرگ دانشگاه همواره در مسیر خدمت به مردم و دستیابی به اهداف دانشگاه تلاش می کنند .

وی در ادامه با بیان حسنات اخلاقی و رفتاری  دکتر طیبی وی را به عنوان دوست و برادر ارزشی خود که در اعتلای آموزش دانشگاه تلاش های زیادی را انجام داده اند برشمرد.

سرپرست دانشگاه افزود: دانشگاه علوم پزشکی البرز که از بدو تاسیس تا کنون دوران کودکی خود را سپری کرده است و اکنون به مرحله ی بلوغ و شکوفایی خود رسیده است نیاز دارد که با تمام قوا در جهت گسترش کمی و کیفی آموزش و فضاهای آموزشی که یکی از اولویت های مهم است حرکت کنیم.

دکتر حسین کریم بر ایده های نو  و نگرش های نوآورانه به ویژه مشارکت و همکاری بیش از پیش اعضای محترم هیات علمی دانشگاه تاکید کرد و اظهار داشت: آموزش اولویت اول دانشگاه می باشد که می بایست در جهت آموزش مداوم و آموزش عمومی در جهت غنی سازی فرهنگ جامعه تلاش شود.  

وی در ادامه ضمن  تاکید بر اجرای منشور مدیریتی به عنوان اصول اولیه مدیریتی در معاونت آموزشی خاطر نشان کرد: طی تفاهم نامه ای که با معاونت آموزشی و آقای دکتر تاجبخش به عنوان معاون آموزشی دانشگاه منعقد می شود انتظار می رود براساس موارد مطرح شده در این تفاهم نامه که همه ی انتظارات و توقعات از این حوزه را شامل می شود برنامه ی آموزشی آینده را تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.

وی ضمن اشاره به چهارچوب آموزشی تصریح کرد: اعضای محترم هیات علمی ،  کارکنان خدوم حوزه ی آموزش  و دانشجویان پویا و فعال اجزای مهم این چارچوب آموزشی هستند .
وی با بیان اینکه اعضای محترم هیات علمی برای دانشگاه بسیار مهم  و ارزشمند هستند و از جایگاه و شخصیت ویژه ای برخوردار می باشند اظهار داشت: اعضای هیات علمی می بایست در بخش های مختلف آموزشی مشارکت داشته باشند و نسبت به رسالت خطیر آموزش تعهد داشته باشند و در مسیر اعتلا و بهبود وضعیت آموزش مشارکت داشته باشند. 
دکتر حسین کریم با اشاره به اینکه کارکنان حوزه ی آموزش می بایست افرادی ماهر ، توانمند و خبره باشند افزود: افرادی که در حوزه ی آموزش فعالیت می کنند ضمن حسن اخلاق و سجایای اخلاقی باید در کار خود مهرت و تبحر کافی را داشته باشند چرا که این عزیزان به عنوان پلی میان اعضای هیات علمی ،فرایند های آموزشی ، مسئولین آموزشی و دانشجویان می باشند.
سرپرست دانشگاه ضمن تاکید بر کسب رضایت دانشجویان و برقراری ارتباط بر اساس تکریم و احترام  و توجه ی ویژه به این عزیزان گفت: دانشجویان  فرزندان ما هستند که انتظار می رود مدیران و روسا با ارتباطی سازنده و صمیمانه از کمک دانشجویان در پیشبرد اهداف دانشگاه در بخش های مختلف استفاده کنند و از ظرفیت بالای دانشجویی در قالب تشکل ها  و کانون های مختلف استفاده شود.
دکتر حسین کریم در پایان بر دو فرایند مهم در معاونت اموزشی از جمله تصمیم سازی و تصمیم گیری در جهت تعیین و تبیین اهداف ساختار آموزشی و ارکان مهم این دو فرایند تاکید کرد.

 

عكس هاي مرتبط :


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
پنجشنبه 2 خرداد 1398   00:07:55