اخبارو اطلاعیه ها

اطلاعیه زمان و نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان رشته فوریت های پزشکی مقطع کاردانی در آزمون سراسری نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 دانشگاه علوم پزشکی البرز

پذیرفته شدگان رشته کاردانی فوریت های پزشکی: ضمن عرض تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون سراسری سال 97 خواهشمند است قبل از ثبت نام نکات زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

فرایند ثبت نام در دو مرحله انجام می گیرد:

مرحله اول: (به صورت اینترنتی) به لینک ثبت نام مراجعه (انتهای همین صفحه) و با وارد نمودن کد ملی و کلمه عبور (شماره داوطلبی) وارد مرحله ثبت نام شوید.

الف) ثبت نام در سیستم سما

 1- تکمیل فرم ها و اطلاعات در قسمت اطلاعات داوطلبان

2- دریافت و تکمیل فرم های آموزشی

3- ارسال تصاویر مدارک درخواست شده (کارت ملی و شناسنامه)

 4- دریافت کد رهگیری

*به اطلاع می رساند ثبت نام دانشجویان شهریه پرداز پس از مراجعه به دانشکده در زمان تحویل مدارک و پرداخت شهریه مربوطه، نهایی می گردد.به اطلاع کلیه دانشجویان شهریه پرداز می رساند مبالغ مذکور
 به صورت علی الحساب می باشد.

ب) ثبت نام خوابگاه

        به اطلاع می رساند این دانشگاه فاقد خوابگاه ملکی می باشد لیکن به منظور برطرف کردن نیاز دانشجویان غیر بومی مبادرت به عقد قرارداد با خوابگاههای مشارکتی با ظرفیت محدود نموده که بر اساس اولویت بندی دانشجویان واجد شرایط اسکان داده خواهند شد ضمنا  قسمتی از هزینه های این خوابگاهها توسط دانشجو پرداخت میگردد.

       مبلغ شهریه خوابگاه  (سهم دانشجو) برای دانشجویان روزانه  در ترم دوم   98-97 مبلغ 000/500/4 ریال می باشد.

پس از ثبت نام در سیستم سما ، دانشجویان متقاضی خوابگاه بر روی لینک ثبت نام خوابگاه ( قابل مشاهده در انتهای همین صفحه) کلیک نمایند و در قسمت "پیش ثبت نام " ثبت نام خوابگاهی را انجام دهند.

تبصره: دانشجویان مازاد در اولویت واگذاری خوابگاه نمی باشند لذا امکان پیش ثبت نام خوابگاه برای آنها وجود ندارد. پس از اسکان دانشجویان روزانه در صورت بودن ظرفیت خالی با پرداخت کل قیمت تمام شده ، اسکان داده خواهند شد.

** مدارک لازم جهت دانشجویان واجد شرایط دریافت خوابگاه

  • دو قطعه عکس 4*3 (به همراه داشتن فایل اسکن عکس الزامی میباشد)
  • کپی کارت ملی و کپی تمام صفحات شناسنامه 1 سری (در صورت تأهل کپی شناسنامه و کارت ملی همسر الزامی می باشد

* لازم به ذکر است ثبت نام در سامانه خوابگاهی به منزله دریافت خوابگاه نمی باشد. پس از ثبت نام در سامانه خوابگاه ، تقاضا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تأیید یا عدم تأیید خوابگاه در همان سامانه قابل رویت می باشد.

مرحله دوم: (به صورت حضوری) پس از انجام ثبت نام اولیه (اینترنتی) و دریافت کد رهگیری و اطمینان از تکمیل مدارک با اصل مدارک اسکن شده در تاریخ اعلام شده در همین صفحه به دانشکده مربوطه مراجعه و نسبت به تحویل مدارک و فرم های ثبت نام و دریافت کارت دانشجویی اقدام نمایند.

در روز تحویل مدارک فرم کمیته انضباطی را به کارشناسان دانشجویی مستقر در دانشکده ها ارائه نمایید.

بدیهی است عدم اقدام جهت ثبت نام در هر یک از مراحل فوق به منزله انصراف می باشد.

-  با توجه به دو منظوره بودن کارت دانشجویی، پس از دریافت کارت جهت فعال نمودن آن به واحد تغذیه مستقر در دانشکده محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

- لازم بذکر است دانشجویان غیربومی متقاضی اسکان در خوابگاه می بایستی پس از تحویل مدارک آموزشی و دانشجوئی جهت تحویل فرم های خوابگاه به ساختمان معاونت دانشجوئی (اداره خوابگاهها) مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام اینترنتی: روز شنبه مورخ 06/11/97  الی یکشنبه مورخ 07/11/97

زمان تحویل مدارک : روز دو شنبه مورخ 15/11/97 و سه شنبه مورخ 16/11/97  از ساعت 14- 8:30

مدارک مورد نیاز در روز تحویل مدارک شامل :

* اصل کارت ملی و شناسنامه

* کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه 2 سری (در صورت تأهل کپی شناسنامه و کارت ملی همسر الزامی می باشد)

* 6 قطعه عکس 4*3

* اصل و کپی دفترچه بیمه _درصورت دارا بودن

* اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام‌ وظیفه برای آقایان ( وضعیت نظام وظیفه )

پذیرفته شدگانی که تا تاریخ ثبت نام در حال گذراندن خدمت سربازی می باشند طبق اعلام مرکز نظام وظیفه عمومی برای دوره های کاردانی ترخیص نمی گردند. لذا از پذیرش آنها معذور می باشیم

*  اصل یا گواهی موقت دوره پیش دانشگاهی و دوره سه ساله متوسطه  نظام جدید یا دیپلم چهار ساله نظام قدیم آموزش متوسطه ممهور به مهر دبيرستان يا اداره آموزش پرورش شهرستان به همراه 1سری کپی آن

* ریز نمرات سه ساله متوسطه (اعم از نظام جدید و نظام قدیم)و ریز نمرات دوره پیش دانشگاهی ممهور به مهر دبيرستان يا اداره آموزش پرورش شهرستان به همراه 1 سری کپی آن

* رسيد پستي تاييديه تحصيلي: ضروري است كليه پذيرفته‌شدگان به همراه تصويرگواهي پيش‌دانشگاهي خود به دفاتر پيشخوان دولت مراجعه و درخواست تاييديه‌ي تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را نمايند و رسيد مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. كليه پذيرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولي و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولي خود را در زمان تكميل فرم در دفاتر پيشخوان اعلام نمايند.

* اصل فرم انصراف از تحصیل(دانشجویان انصرافی موسسات آموزش عالی)

* تکمیل و ارائه فرمهایی که در زمان ثبت نام اینترنتی دانلود نموده اید (فرم پیوست ب و فرم ثبت نام و کمیته انضباطی و سایر فرمهای دانلود شده در انتهای صفحه اطلاعیه)

* اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان

کرج بلوار طالقانی شمالی   بالاتر از دادگستری- ساختمان دانشگاه علوم پزشکی البرز- طبقه دوم- معاونت آموزشی اداره کل آموزش)  کدپستی : 3149779453

   *به همراه داشتن اسکن کلیه مدارک برروی لوح فشرده الزامی می باشد.

نکات مهم و ضروری:

- درخواست تأییدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی از اداره پست و ارائه رسید آن به دانشکده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.

- انتقال و جابجایی همزمان دانشجویان ترم 1 از نظر آیین نامه میسر نمی باشد، جهت این امر از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

ضمنا شما عزیزان می توانید درصورت داشتن هرگونه سؤال و یا مشکل در ثبت نام از تاریخ 06/11/97 الی 07/11/97 از ساعت 8:30 لغایت 14:00 با شماره تماس 32563321- 026 تماس حاصل فرمائید. جهت آگاهی بیشتر درباره شرایط خوابگاه ، تغذیه و وامهای دانشجویی به سایت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی به  آدرس http://www.mefda.ir/service/universities/alborz مراجعه نمائید.

     آدرس محل تحویل مدارک پذیرفته شدگان رشته ( فوریت های پزشکی):

     کرج، بلوار باغستان، بالاتر از پارک تختی، خیابان اشتراکی، گلستان یکم، دانشکده پرستاری  شماره تماس :        34336007- 026  داخلی 356

  

  معاونت فرهنگی و امور دانشجویی : کرج 45 متری گلشهر خیابان پونه شرقی پلاک 44، ساختمان دارا طبقه 10

  • اداره امور خوابگاهها      شماره تماس :    34584990- 026
  • اداره تعذیه            شماره تماس :    34529125- 026
  • اداره رفاه                   شماره تماس : 34560387-026
  • دبیرخانه شورای انضباطی    شماره تماس :    34563563- 026
  • اداره قرآن و عترت             شماره تماس : 34530734 -026
  • اداره فرهنگی هنری            شماره تماس : 34584919 -026
  • اداره مشاوره  دانشجویی     شماره تماس :    34588414-026
  • اداره تربیت بدنی            شماره تماس :     34584919-026

ورود به صفحه ثبت نام اینترنتی

دریافت فرم های ثبت نام
 
راهنمای ثبت نام اینترنتی
           
فرآیند ثبت نام خوابگاه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی
 

دریافت فایل راهنمای ثبت نام خوابگاه

ورود به صفحه ثبت نام خوابگاه
پنجشنبه 27 تير 1398   09:46:36